طراحی وب – بایدها و نبایدها

درست ساختن وب مشاغل کوچک برای کسی که چیزی در مورد ایده پردازی وب سایت نمی داند یک کار چالش برانگیز به نظر می رسد. با این حال اگر شما در حال طراحی یک وب سایت هستید ، مراحلی وجود دارد که شما برای اطمینان از موفقیت سایت و تجارت خود در نظر می گیرید.

Firebug یک فرد .9.1 – Firebug هنگام مرور با ابزار Firefox یک ابزار توسعه بصیرت را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید CSS ، HTML و JavaScript را به صورت زنده هر نوع سند وب را ویرایش ، اشکال زدایی و نظارت کنید. مانند ساخته شده در وب کنسول و صفحه بازرس اما ویژگی های اضافی. برخی از توسعه دهندگان در مورد مکان بهتر WDT یا Firebug بحث خواهند کرد. از تجربه من ، WDT one بیشتر مناسب طراحان جلویی است که با کدگذاری CSS مرتبط هستند و Firebug برای اشکال زدایی JavaScript / AJAX و توسعه وب بهتر است. من ایمان دارم که از هر دو آنها استفاده می کنم.

هر زمان که شما یک صفحه وب را طراحی می کنید باید از هماهنگی “مرورگر متقابل” آن اطمینان حاصل کنید. این بدان معنی است که اغلب ممکن است به همه مرورگرهایی مانند اینترنت اکسپلورر ، موزیلا فایرفاکس ، گوگل کروم ، سافاری کمک کند.

بسیاری از این مشاغل وب بزرگسالان تحت کلید LARGE FONT تبلیغ می کنند که 100٪ سود شما را به همراه دارد. مگه همه؟ آنها این صدا را به شما نشان می دهند که به شما لطف می کنند. سود درآمد احتمالی نیست؟ شاید دلم برای قایق سواری تنگ شده باشد اما 100٪ سود خالص می تواند به معنای 50 سنت برای همه آشنایی من باشد. این شرکت های طراحی وب را تماشا کنید و خود را مطلع کنید. شاید لازم باشد غرور خود را ببلعید و مقصر سرزنش نکردن این وعده های دیوانه کننده را بپذیرید.

تقدیم با خود صحبت کنید تا به یک شرکت طراحی وب نگاه کنید که نمی تواند هر خواسته و خواسته شما را برآورده کند ، درست است؟ بنابراین ، انتخاب یکی از محدودیت ها برای دیدن رسیدن به اهداف خود برای محکم. این توجه خاص در یک شرکت آشکار خواهد بود و همچنین مایل است شما را به طور کامل اعمال کند ، تا اطمینان حاصل کند که شما یک وب سایت (و حضور وب) کسب خواهید کرد که چیزهای شگفت انگیز را برای شما و شرکت تجاری اعلام می کند. به دنبال این ویژگی خاص شرکت طراحی وب واقعی باشید که هدف قرار داده اید. این بسیار مفید خواهد بود.

بنابراین می بینید که انتخاب یک توسعه دهنده آسان نیست. دقیقاً چگونه آن شخص یا شرکت را متناسب با نیازهای خود خواهید دید. من پیشنهاد می کنم که بین خطوط بروید. ابتدا باید لیستی از کسانی که انتخاب آنها را انتخاب کرده اید یا کسانی که نسخه فروش آنها را می طراحی سایت پسندید. مثل شما چنین احساسی دارید. که بله این بچه ها ممکن است بتوانند این مسئله را کنار بگذارند.

حتی DIYers می تواند به دنبال کلاس های آنلاین باشد تا سریع شروع شود. خیلی زود است وقتی وب سایت ها یک متن اضافی با استفاده از شبکه هستند. این رقابت ممکن است سخت باشد زیرا گرافیک ، رنگ ، طرح بندی ، آگهی ها ، سیستم های دکمه ای و جذابیت کلی اکنون تفاوت ایجاد می کنند. طراحی وب را بیاموزید و یک فرد تضمین شده برنده شوید.

Categories: